Lietuvių pamiltas šou kūrėjas „Cirque du Soleil“ reaguoja į padėtį pasaulyje ir pristato unikalų projektą

2020 03 30

Vilniaus „Siemens“ arenoje jau penkis šou parodęs garsiausias pasaulyje šou kūrėjas „Cirque du Soleil“ nesiliauja džiuginti žiūrovų net pasaulyje siaučiant koronavirusui. Siekdama žiūrovams suteikti daugiau džiaugsmo akimirkų, pozityvumo ir įkvėpti kūrybiškumo, Kanados bendrovė sukūrė ir pasauliui pristatė skaitmeninio turinio platformą „CirqueConnect“, kuri sveikatos krizės metu leis aukščiausio lygio pramogomis mėgautis iš savo namų.

Dabartinės kovos su koronavirusu (COVID-19) priemonės visame pasaulyje laikinai sustabdė galimybę stebėti gyvus „Cirque du Soleil“ pasirodymus, tačiau tai nesukliudė garsiausiam pasaulyje cirkui toliau palaikyti ryšio su savo gerbėjais. Priešingai – koronaviruso mesti iššūkiai suteikė galimybę mėgautis naujomis patirtimis. „Cirque du Soleil“ kviečia bet kokio amžiaus žiūrovus patogiai įsitaisyti pirmose eilėse ir kultinius šou pamatyti iš iki šiol niekada nematyto rakurso, įmanomo tik televizoriaus ekrane.

„Mes, dirbantys „Cirque du Soleil“, taip pat turime atlikti savo vaidmenį pasiūlydami aukštos kokybės pramoginio turinio žmonėms, kurie prasidėjus šiai krizei laiką kantriai ir atsakingai leidžia namuose, - sakė Sheila Morin, „Cirque du Soleil Entertainment Group“ rinkodaros direktorė. – Dabar labiau nei bet kada visuomenei reikia bent šiek tiek prasiblaškyti ir nors trumpam atitrūkti nuo chaoso. Norime padaryti, ką galime, kad jiems skleistume džiaugsmą net ir būdami per atstumą.“

Turinio platforma „CirqueConnect“: 

Turinio platformoje „CirqueConnect“ gerbėjai ras daug kokybiško turinio visai šeimai. Šiuo sudėtingu metu „Cirque du Soleil“ atvėrė savo tiesioginių šou įrašų saugyklą ir žiūrovus kvies į specialius 60 minučių „pasirodymus“, kurie leis tapti tokių šou kaip „KURIOS – Cabinet of Curiosities“, „O“ ir „LUZIA“ liudininkais.

Norintys gilesnių potyrių, kviečiami atsisiųsti mobilią programėlę „Cirque du Soleil VR“, kuri suteikia galimybę patekti ant scenos ir tapti įspūdingiausių „Cirque du Soleil“ akimirkų dalimi. Mėgstantys veikti, gali išbandyti „Cirque it Out“ bei „Colour Me Cirque“ ir mankštintis kaip „Cirque du Soleil“ artistai ar iš profesionalų išmokti įmantraus makiažo darymo technikų.

Nepamiršti ir melomanai: atsisėskite ir mėgaukitės, dainuokite kartu ar šokite pagal garso takelius iš „Cirque du Soleil“ pasirodymų. Kino gerbėjai turi unikalią galimybę išvyti keletą puikiai įvertintų serialų. „Netflix“ animacinis serialas „Luna Petunia“ pasakoja apie nuotykius, draugystę ir mokymosi ciklą fantastiniame Amazonės krašte. Na, o serialas „Big Top Academy“ atskleis istoriją apie išskirtinius jaunus akrobatus, svajojančius tapti didžiais cirko artistais.

Naująją „Cirque du Soleil“ turinio platformą galima rasti čia: cirquedusoleil.com/cirqueconnect.

Primename, kad metų pabaigoje, lapkričio 26–29 d., „Cirque du Soleil“ jau šeštą kartą lankysis Lietuvoje, Vilniaus „Siemens“ arenoje, kur publikai pristatys vieną labiausiai įtraukiančių ir akrobatinių numerių gausiausių areninių pasirodymų „Corteo“. Vilniaus „Siemens“ arenoje jau parodytas „Saltimbanco“, „Alegria“, „Quidam“, „Varekai“ ir „Toruk – the First Flight“. Juos sostinės arenoje matė per 100 tūkst. žiūrovų.