Pirmą kartą Lietuvoje – iliuzijų pasaulio Oskaru įvertintas įspūdingas šou šeimai

2023 07 04

Jau kitą trečiadienį Palangos gyventojų ir svečių laukia neeilinė proga išvysti pirmą kartą Lietuvoje viešėsiantį didžiausią šios vasaros šou visai šeimai „The Underwater Bubble Show“. Iliuzijų pasaulyje Oskarui prilygstantį prestižinį Merlino apdovanojimą laimėjęs ir garsiojo „Cirque du Soleil“ cirko pasirodymų įkvėptas užburiantis šou liepos 12 d. bus surengtas Palangos koncertų salėje.

Pasaulinio pripažinimo sulaukusio burbulų šou žiūrovus įtrauks įdomus siužetas ir pakerės įspūdingi vaizdai, į kuriuos kvies pasinerti undinėlės, banginiai, medūzos ir kiti povandeninio pasaulio gyventojai. Žiūrovai išvys lazerius, burbulų tornadus, rūką, pūgą, dūmų žiedus, optines apgaules ir daug kitų efektų.

„The Underwater Bubble Show“ išsiskiria didele pasirodymų įvairove – šou susipina ir nepamirštamą patirtį kuria įtraukianti istorija, mimai, piešiniai ant smėlio, šokiai, muzika, marionetės, akrobatika, žongliravimas ir magija. Visa tai kartu su nenuspėjamu burbulų pasauliu suteiks puikių emocijų ir įspūdžių tiek mažiems, tiek dideliems.

Pasaulyje sėkmės sulaukusio šou siužetą įkvėpė tokios puikiai visiems žinomos pasakos kaip „Alisa stebuklų šalyje“, „Mažoji undinėlė“ ir „Piteris Penas“. Visgi Burbulų šou kūrėjai nusprendė įprastą pasakų istoriją apversti aukštyn kojom.

„Pasakos mažiesiems dažniausiai yra apie vaiką, kuris užauga ir kažko išmoksta. O mes nutarėme papasakoti apie suaugusį veikėją Poną B, kuris sužino, kad gali sugrįžti į vaikystę ir mėgautis gyvenimu taip, kaip juo mėgaujasi vaikai“, – teigia šou režisierius ir bendrakūrėjas Enrico Pezzoli.

Anot E. Pezzoli, Ponas B yra puikus modernaus žmogaus atspindys, todėl šiame personaže dalelę savęs atras ir kiekvienas suaugęs. Ponas B turi milijoną užduočių, nieko nespėja ir tiesiog nori pailsėti nuo nuolatinio lėkimo. Staiga jis netyčia atranda spalvotą povandeninį Burbuliandijos pasaulį ir leidžiasi į magišką bei nuotykių kupiną kelionę, kur sutinka įvairiausias žuvis, jūros arkliukus, undines, jūros žvaigždes ir kitas būtybes.

Pirmąkart 2011 m. JAV žiūrovams pristatytas „The Underwater Bubble Show“ netruko sulaukti milžiniško populiarumo ir ėmė gastroliuoti ne tik JAV, bet ir užsienyje – Italijoje, Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje, Libane, Katare, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Indonezijoje ir kitose šalyse. Šou trupė kasmet surengia net po 45 pasirodymus.

Didžiausią šių metų vasaros šou vaikams organizuoja įmonė „SEVEN Live“, kuri Lietuvos žiūrovams pristatė ir „Cirque du Soleil“ pasirodymus, o liepos mėnesį Palangoje taip pat pakvies į išskirtinį Lino Adomaičio koncertą „Vandenynai“.

Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiantis „The Underwater Bubble Show“ žiūrovų laukia jau liepos 12 d. Palangos koncertų salėje. Bilietus platina Bilietai.lt.

Šou pristatantis vaizdo klipas: